Прага не хоче приймати Віктора Януковича

5 февраля 2014
7622 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3574.jpg

Столиця Чехії Прага відмовилася брати участь в організації візиту президента України Віктора Януковича, як вирішили 4 лютого у мерії міста. За заявою мера столиці Томаша Гудечека, немає ніяких підстав, щоб Прага приймала участь у зустрічі українського президента.

— Абсурдно, щоб саме президент Янукович приземлився на аеродромі, який носить ім'я Вацлава Гавела, — зазначив мер Праги.

За словами празького градоначальника, якщо президент України прибуде до міста, міська влада не організовуватиме ніяких заходів, традиційних у разі візитів глав держав, зокрема, не запросить Януковича на традиційний прийом в ратушу.

Мер Праги також додав, що чеська столиця передасть як допомогу постраждалим українським демонстрантам, пораненим в зіткненнях в Україні, 500 тисяч чеських крон, що складає в перерахунку майже 215 тисяч гривень. Її передадуть до України через гуманітарну організацію «Людина в біді». Ця організація тиждень тому сама вирішила надати цю суму українським «жертвам насильства, цілеспрямованих переслідувань під час протестів, у разі необхідності також і їх сім'ям».

Із закликом взагалі скасувати візит Януковича до Чехії також звернулися до президента країни Мілоша Земана минулого тижня ряд чеських громадських діячів, поетів, кінорежисерів, співаків, спортсменів, керівників адміністрацій міст і областей.

Президент Чехії запросив колегу з України прибути з візитом у відповідь на його відвідування України минулого року. Очікується, що Янукович прибуде до Праги в квітні, і в ході візиту також візьме участь у міні-саміті ініціативи Європейського союзу «Східне партнерство» за участю приблизно десяти глав держав-учасниць ініціативи.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk