Янукович вважає, що для зміни Конституції треба від місяця до півроку - Кличко

4 февраля 2014
9062 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3568.jpg

«Я отримав дозвіл від опозиційних сил і пішов зустрічатися з президентом України...Позиція президента полягає в тому, що прийняття нової Конституції може зайняти відмісяця до півроку», - сказав Кличко на вечірньому засіданні Ради у 4 лютого.


«У країні політична криза, і півроку в нас немає. Нам потрібно вирішити це питаннязараз, і повернутися до Конституції 2004 року», - додав лідер УДАРу.

Він знову закликав депутатів якнайшвидше зібрати голоси і прийняти в Раді акт про повернення до Конституції 2004 року, яка передбачає Парламенські-президентськуформу правління.

Нагадаємо, сьогодні відразу по завершенні політичних консультацій після ранкового засідання Ради Кличко поїхав домагатися зустрічі з Януковичем для вирішення питанняпро повернення до Конституції 2004 року.

Що хоче опозиція?

Опозиція вимагає винести на розгляд Ради акт про повернення до Конституції 2004 року, яка передбачає парламентсько-президентську республіку.

За словами лідера фракції Батьківщина Арсенія Яценюка, опозиція наполягає на тому, щоб в Україні були скасовані "диктаторські повноваження чинного президента і оновлений конституційний баланс влади".

Партія регіонів проти

Разом з тим, у Партії регіонів вважають, що механічне повернення до Конституції 2004 року, неможливе.

Депутати від партії влади відзначають необхідність створення в парламенті тимчасової спеціальної комісії, яка до 1 березня поточного року повинна напрацювати зміни до Основного закону, після чого новий текст документа має бути затверджений на всеукраїнському референдумі.

Не перша зустріч
Опозиція і президент Віктор Янукович вже провели кілька зустрічей.
За підсумками однієї з таких консультацій глава держави запропонував лідеру фракції Батьківщина Арсенію Яценюку посаду прем'єр-міністра, лідеру фракції УДАР Віталію Кличку - віце-прем'єра з гуманітарних питань.

Опозиціонери від можливості очолити уряд відмовилися.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk