50 років на захисті Донецького бізнесу. Ювілей Донецької торгово-промислової палати

21 января 2014
90925 просмотров Голосов: 0 Автор:Oleg
article3167.jpg

15 січня 2014року, з нагоди 50річного ювілею в Донецькій промисловій палаті, за адресою: пр. Київський,87, Донецьк відбулось святкове зібрання, в якому прийняли участь її працівники, громадські активісти, духівництво та керівники області.

З самого початку присутні мали можливість побачити MercuryHall. Це такий собі сучасний зал на 500 посадкових місць, в якому можуть виступати професійні театральні гурти. Колективи художньої самодіяльності. Можливості залу, дозволять проводити і ділові зустрічі, в яких Донецькі бізнесмени зможуть приймати активну участь.

За роки успішної роботи Палата є невід’ємною частиною системи ТПП України, яка об’єднала зусилля 1107 підприємств і організацій області, які відомі не тільки в області але і за її межами. Донецька ТПП, тільки в 2013 році організувала і провела 245 заходів, в яких прийняли участь 10 тисяч представників бізнесу регіону.

У всіх був святковий настрій. Люди говорили про подальші плани і перспективи. Для цього є весь необхідний потенціал, міцні кадри, зв’язки, контакти за кордоном, досвід організацій економічних заходів та бажання працювати на користь працівників бізнесу.

Під час заходу, присутні дізналися багато цікавого і мали можливість насолодитись виступами танцювальних та співочих колективів. На сам кінець у всіх була можливість поспілкуватись в неформальній обстановці і обговорити плани дій на майбутнє.

Тож побажаємо нашим колегам наснаги, витримки і бажання працювати в тому темпі, який вони для себе обрали. А від колективу Макіївських новин, хочемо подякувати за відкритість і щирість в своїх намірах і діях. Хай Вам завжди зустрічаються хороші люди, які мріють і думають по Українські і працюють на економіку держави, а значить і на нас з Вами.Видео

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk