Даішники "пресують" і б'ють активістів Автомайдану

7 января 2014
3968 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2674.jpg

На трасі під Києвом працівники ДАІ затримали одного з активістів Автомайдану Сергія Пояркова, намагалися забрати водійські права та підписати протокол про незупинку на вимогу ДАІ 29 грудня

Про це повідомили активісти спільноти «Автомайдан» у Facebook.

Як повідомив Українській правді організатор Автомайдану Дмитро Булатов, однією з причин затримки авто Пояркова в ДАІ назвали те, що він рухався між двома полосами.


Після того, як на місце події оперативно з'їхалися активісти Автомайдану, один з працівників ДАІ – Володимир Морайченко — вдарив палицею Андрія Теліженка — помічника нардепа Андрієвського.«Після цього даішники заявили, що випишуть йому повідомлення з викликом на допит щодо його незупинки на вимогу ДАІ 29 грудня під час акції автомайдану під Межигір'ям. Окрім того у Пояркова на місці зупинки намагалися взяти пояснення щодо якогось ДТП 3 січня, на що ДАІ не мало права. Це – репресії», — заявив Булатов.

«Йому викликали „швидку“, Теліженка забрали до лікарні», — зазначив Булатов.

У свою чергу активісти із посиланням на лікара, який оглядав Теліжека, повідомив – видимих ушкоджень у нього немає.

«Діагностували забій нижньої щелепи», — повідомили активісти.

Разом з тим Пояркова відпустили, виписавши йому повістку на 10 січня по кримінальному провадженню від 3 січня 2011 року.

Фото з Facebook спільноти Автомайдан Фото з Facebook спільноти «Автомайдан»

Інші активісти Автомайдану інформують про викликів до міліції для «надання пояснень по рапорту щодо незупинки на вимоги працівника ДАІ» та про те, що у них відбирають права.

Фото з Facebook спільности Автомайдан Фото з Facebook спільности «Автомайдан»

У спільноті Автомайдану на Facebook радять не давати права даішникам в руки, якщо активіста зупинили, а вимагати аргументів про причину зупинки або повістки до суду, яку мають надіслати поштою.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk