На автомобілістів Майдану чекає кримінал

23 декабря 2013
4189 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2252.jpg

 Київська міліція розслідує кримінальне провадження за фактом блокування транспортних комунікацій 2 грудня в урядовому кварталі.


Як розповів на брифінгу в понеділок старший слідчий з особливо важливих доручень Головного слідчого управління ГУ МВС України в Києві Сергій Ревенко, міліція розслідує одне кримінальну виробництво у зв'язку з блокуванням транспортних комунікацій 2 грудня в районі урядового кварталу.


"Поки встановлено, що в місцях блокування було близько 30 автомобілів" , - розповів він.

За його словами, багато хто з водіїв навіть не розуміли, що за блокування доріг може наступити кримінальна відповідальність.

Відповідаючи на питання про те , чи причетні до організації цього блокування народні депутати , Ревенко сказав , що роль парламентаріїв у цьому провадженні поки не встановлена.

У свою чергу , заступник командира полку ДПС Віктор Тищенко повідомив , що за час проведення масових акцій в Києві з кінця листопада стосовно двох народних депутатів за блокування транспортних магістралей були складені адмінпротоколи, зокрема , на одного з них адмінпротоколи становили тричі.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_na-avtomobilistiv-majdanu-chekae-kriminal/533629">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk