Порушникам Правил дорожнього руху збираються повернути "листи щастя"

10 января 2014
4347 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2801.jpg

«Пропонується запровадити автоматичну фото та відео фіксацію наступних правопорушень: перевищення обмежень швидкості руху; проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху; порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками; виїзд на смугу зустрічного руху; порушення правил руху через залізничні переїзди», — написано в пояснювальній записці.

У разі фіксації одного із зазначених правопорушень посадова особа ДАІ на підставі даних автоматизованої інформаційної системи зазначеного підрозділу встановлює особу, за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб.

«Якщо транспортний засіб зареєстровано за фізичною особою, зазначена посадова особа виносить постанову про накладення адміністративного стягнення, яка надсилається такій фізичній особі рекомендованим листом із повідомленням. До постанови додається фотознімок транспортного засобу із зображенням його номерного знаку, зроблений в автоматичному режимі у момент вчинення адміністративного правопорушення. Крім того, у постанові зазначається адреса веб-сайту у мережі інтернет, на якому особа може ознайомитись із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення та ідентифікатор для доступу до зазначеної інформації», — йдеться в пояснювальній записці.

Згідно законопроекту, особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, протягом десяти днів з дня отримання постанови має сплатити штраф або оскаржити постанову у суді та довести, що транспортний засіб або його номерний знак вибув з її володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або у момент вчинення правопорушення за кермом була інша особа.

«Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі» зареєстровано народними депутатами фракції Партія регіонів Володимиром Пилипенком та Валерієм Писаренком. Документ направлено на розгляд комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Похожие статьи:

ОбществоЗбільшення штрафів за браконьєрство не допоможе із вирішенням цієї проблеми

Автомобильные новостиВ Україні змінюються штрафи та правила паркування авто

ОбществоВ Україні скоро будуть штрафувати по-новому

Автомобильные новостиПарламент схвалив нововведення для автомобілістів

Происшествия"Роснефть" хочет оштрафовать Украину на 140 миллионов долларов

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk