Росіяни випустять свій "Mercedes" на основі президентського лімузина

18 декабря 2013
3873 просмотра Голосов: Автор:
article2046.jpg

 Автомобілі, випущені в рамках російського проекту "Кортеж", будуть поставлятися не тільки для россійського урядового гаража. Планується вивести на ринок цілу лінійку автомобілів, доступних широкому колу споживачів.


"Те, що мені вдалося побачити, вселяє певний оптимізм. Розробки цікаві. Буде хороша машина - будемо її замовляти і активно використовувати. Але мова йде не тільки про створення лімузина для глави держави, керівника уряду. Поставлено завдання створити цілу лінійку автомобілів, доступних широкому колу споживачів. Буде краще Mercedes? Поживемо - побачимо... Але можливості для цього, науковий і промисловий потенціал для реалізації такого амбітного проекту є", - розповів керуючий справами президента Володимир Кожин.


Ринкова вартість автомобілів, створених в рамках проекту, складе від 60 тис. доларів.

"Сумніваюся, що нижня межа їх вартості, особливо якщо говорити про седані, буде менше 2 мільйонів рублів", - зазначив міністр промисловості Денис Мантуров.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_rosiyani-vipustyat-svij-mercedes-na-osnovi-prezidentskogo-limuzina/532753">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk