Від чого залежить ресурс двигуна вашого автомобіля.Висновки спеціалістів

21 сентября 2019
3488 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18893.jpg

Експерти багато розповідають автолюбителям, на який оптимальний пробіг розраховані сучасні силові агрегати автомобілів. Також експерти перевіряли інформацію, від чого може залежати термін експлуатації двигунів. Більшість власників авто з сучасними силовими установками жаліються, що після перших 100 тисяч кілометрів двигун потребує ремонту. За їх словами, раніше транспортні засоби були більш надійніші, що капітальний ремонт був необхідний, якщо авто пройшло не менше півмільйона або навіть мільйон кілометрів шляху.

Нерідко буває так, що купивши автомобіль ми можемо зекономити на деяких елементах комфору, які знаходяться в салоні, переважно це електроніка, яка не є обов'язковою, але полегшує керування і робить його приємнішим. Якщо ви хочете дообладнати свій автомобіль, то на сайті https://www.kibercar.com/services/toyota/camry/можете знайти всю інформацію про даний процес. 

Багато автолюбілів заявляють, що в даний час таким ресурсом відзначаються двигуни грузових машин. Але на думку експертів, таке визначення є помилковим. Вони вважають, що тривалість експлуатації транспортного засобу залежить від самого водія, та його відношення до мащини. Ряд автолюбителів  регулярно проводять технічне обслуговування, заливають  якісне пальне, а також масло. В результаті цього пробіг до капітального ремонту в них досягає 200 000 — 500 000 км.Але все ж таки визначальним фактором ресурсу двигунів являются їхні конструктивні особливості.

Багато експертів та компаній намагаються скласти рейтинги надійності автодвигунів.Так, наприклавд, компанія Warranty Direct, вивчила статистику звернень власників автомобілів щодо надійністі двигунів. Всього  в дослідженні прийняли участь 36 марок.За висновками компанії Найбільш  надійні мотори у автомобільних марок Honda, Toyota та Mercedes-Benz. Заклинюють двигуни найчастіше  всього в MG Rover, Audi та MINI. Також погані показники у BMW та Volkswagen.
У Honda найнижчий відсоток обраний різними клієнтами: один випадок на 344, всього на 0,29%.

Toyota засмучує шанувальників численними сервісними кампаніями, але зате силові агрегати у японців надійні — одне звернення на 171 автомобіль. Мерседес-Бенц виявився єдиним брендом, що підтримав  німецьку  репутацію — один випадок на 119. Замикають п'ятірку лідерів Volvo і Jaguar.

Якщо Mercedes показав себе надійним маркою, то погані результати у Audi і BMW — в списку найгірших друге і сьоме місця відповідно. У Audi скарги по мотору припадають на кожен 27-ої автомобіль, шанс постраждати — 3,71%. А у лідера рейтингу — MG Rover — ламається кожен 13-ий автомобіль. У п'ятірці анти-лідерів також Saab і Vauxhall (у Великобританії під цим брендом продаються автомобілі Opel). Volkswagen, незважаючи на надійний імідж, посів дев'яте місце в ганебному топ-10.
 

Похожие статьи:

IT-ТехнологииРазработка сайтов в Киеве

ЭкономикаДля приватизації зараз не час

Здоровье и медицинаПияцтво - це часта причина смерті в Росії

IT-ТехнологииУкраинский YouTube развивается только на русском языке

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети