В Україні з'явився законний спосіб не платити автоштрафи

24 января 2020
27524 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19183.jpg

В Україні зявилася можливість запобігти несправедливому штрафу за порушення ПДР, якщо в момент порушення за кермом автомобіля сиділа  інша людина.Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Присутність за кермом іншої людини в момент ДТП або порушення ПДР  має бути зафіксовано автоматично. Подібне нововведення передбачає підключення послуги — “Управління належним користувачем” в особистому кабінеті водія.

За допомогою неї власник авто зможе вказувати особу, яка має право керувати автомобілем і саме ця особа в разі автоматичної фіксації порушення ПДР буде платити штраф. 
Подібний сервіс вже доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua, а також на порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги» і носить назву “Управління належним користувачем”.

Належний водій — особа, яка користується автомобілем законно, проте не є його власником.

Відзначається, що замовити послугу “Управління належним користувачем” зможуть фізичні та юридичні особи, які пройшли реєстрацію на сайті за допомогою кваліфікованої електронного підпису (КЕП), BankID або MobileID.

Для активації послуги “Управління належним користувачем”, крім імені людини, яка буде керувати авто, потрібно також ввести VIN-номер машини, для якої призначається належний водій.

Підставою для належного користування може стати довіреність, договір оренди або позики, а також договір оперативного або фінансового лізингу.

Належним користувачем автомобіля може стати тільки особа, яка має водійське посвідчення. Крім того, на один автомобіль можна призначити тільки одного належного користувача.Електронна послуга “Управління належним користувачем” є безкоштовною.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk