«ПРОВІДНУ» позбавили права продавати поліси ОСЦПВ

10 февраля 2014
3217 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3690.jpg

Один з лідерів страхового ринку — страхова компанія (СК) «Провідна» — несподівано втратила права продавати поліси ОСЦПВ.

У суботу Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері ринків фінансових послуг, оголосила про те, що 6 лютого вона прийняла рішення про тимчасове призупинення дії ліцензії «Провідна» на здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Розпорядження набирає чинності 11 лютого. Позбавлення права продавати поліси ОСЦПВ не звільняє компанію від необхідності продовжувати обслуговувати діючі договори.

Підставою для припинення ліцензії стало порушення пункту 7.2 ліцензійних умов ОСЦПВ: встановлений перевіркою факт відсутності страховика за місцезнаходженням, зазначеним у єдиному держреєстрі юридичних осіб і фізосіб-підприємців, та/або неповідомлення в Нацкомфінпослуг страховиком про зміну свого місцезнаходження. Таким чином, з 24 січня регулятор отримав право припиняти дію ліцензій через невідповідність адреси.

Юридична адреса «СК «Провідна»» в держреєстрі зазначена як «Київ, проспект Повітрофлотський, 25» — там розташований одна з її філій. Головний офіс «Провідна» розташований у Києві на бульварі Тараса Шевченка, 37/122.

— Цьому рішенню не передували зауваження з боку регулятора — станом на 8 лютого компанія не отримувала офіційних приписів про порушення, — сказали в прес-службі «Провідна».

Більш того, 16 січня компанія отримала ліцензію на агрострахування, що можливо лише за відсутності претензій регулятора. До того ж, за словами джерела в СК, в кінці 2013 року в компанії завершилася перевірка, після якої Нацкомфінпослуг ніяких санкцій не застосовувала.

-У даній ситуації наша позиція однозначна — ми вважаємо рішення Нацкомфінпослуг безпідставним, а подібні дії з боку регулятора до компанії та її клієнтыв — неправомірними. Ми будемо домагатися в найкоротший термін скасування прийнятого рішення всіма законними способами, — відзначили в прес-службі компанії.

Похожие статьи:

ЭкономикаЯк позбавити Україну флоту

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети