​ЄС направить 100 мільйонів євро в український бізнес

15 апреля 2014
3707 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4479.jpg

Європейський Союз має намір в 2015 році направити 100 млн євро в рамках проекту підтримки розвитку бізнесу в Україні, зокрема, на впровадження енергозберігаючих та інших технологій.

Про це повідомив голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський в ході офіційного вручення Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект) України виписок з реєстру індустріальних парків мерам п'яти українських міст.

— У 2015 році буде запущений проект вартістю близько 100 млн євро, який в цьому плані зможе багато чого змінити. Це не просто інвестиції, це підтримка інвестицій і створення нових підприємств, — сказав Томбінський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Польша выделит 100 млн долларов для развития малого бизнеса Украины

За його словами, проект передбачає використання нових технологій, енергетичної ефективності, застосування ноу-хау з наукового світу.

При цьому Томбінський зазначив, що закордонні інвестиції прийдуть тільки після створення сприятливого клімату для внутрішніх інвестицій. На його думку, одним з найважливіших факторів для приходу інвесторів є впевненість у стабільності законодавчої бази.

Водночас, Томбінський підкреслив, що відсутність корупції також позитивно позначиться на залученні іноземного капіталу. За його словами, український бізнес вміє працювати в умовах корупції, але в перспективі це не призведе ні до чого хорошого.

— У довгостроковій перспективі це буде вбивати економіку, тому що люди будуть намагатися не будувати тривалих планів, так як будуть залучені в корупційні схеми, — сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Бизнес на Украине = риск + страх

Похожие статьи:

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости ПреступностиБез пояснення причин скасована сесія Одеської облради

Новости Культуры​У Данії починається пісенний конкурс «Євробачення-2014»

Происшествия​Костянтин Ернст намагався застрілитися після розмови з Путіним

Политические статьи​США допоможуть Києву грошима Віктора Януковича

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk