Антимонопольний чи монопольний комітет України?

10 июня 2014
6640 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4997.jpg

Комітет відповідно до покладених на нього державою завдань, має сприяти розвитку добросовісної конкуренції, зокрема і через взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Кожен хто хоч раз зустрічався з рекомендаціями Комітету, знає що їх краще виконувати оскільки важелів адміністративного впливу у АМКУ вдосталь для того щоб примусити майже будь-кого їх виконати.

Та чи до всіх застосовуються ці адміністративні важелі? За моїми спостереженнями Київ перетворюється в якусь спеціальну зону, недосяжну для впливу Комітету. І прикладів безліч. Візьміть хоча, б Тріолан, який віднедавна, мов барського плеча, почав давати кабельне телебачення безкоштовно. Приємно, чи не так? Та, що ж криється за цією щедрістю. Справа в тому, що всі телеканали продають свій контент провайдерам за чималі кошти, а тому очевидно, що Тріолан працює собі у збиток. Та, для чого ж? Згодом, я все зрозумів! Це хоч і досить дорога, але дуже ефективна тактика, по викоріненню своїх конкурентів. В Харкові між іншим Тріолан працює ще нахабніше, фізично знищуючи кабельні мережі своїх конкурентів, інформації про це на теренах Інтернету дуже багато. Що буде, коли він таки доб'ється свого? скільки тоді нам буде коштувати його «безкоштовне» телебачення? Та не один Тріолан, не чистий на руку! ВОЛЯ-кабель, спочатку я теж був в числі її абонентів, але згодом відключився і підключатись не збираюсь, бо пам'ятаю, як все починалось. Колись, в кожному будинку були домові антени, і всі отримували телебачення за копійки, платили лише за обслуговування цієї антени. Та тут прийшла ВОЛЯ і з легкої руки позрізала всі домові антени і в примусовому порядку підключила всіх до своїх послуг, потім ще й декодери свої почали всім нав'язувати, бо без них Ви телевізор не подивитесь.

І як і колись з ВОЛЕю так і зараз з Тріоланом Антимонопольний Комітет виконує «захист економічної конкуренції на засадах рівності суб'єктів господарювання перед законом та пріоритету прав споживачів» (цит. п.1 ст.3 Закону України «Про Антимонопольний комітет України») міцно заплющивши очі на їх діяльність.

Та це ще не все! В Києві є таке комунальне підприємство, як «Київжитлоспецексплуатація», поміж інших підприємств воно вирізняється, так би мовити, на диво стійким імунітетом до адміністративного впливу. Цим імунітетом його наділила Київська міська рада (КМР), прийнявши рішення № 378/5765 від 14.07.2011, про призначення цього підприємств, свого роду регулятором діяльності підприємств в галузі телекомунікації. Свого часу це рішення, стало об'єктом уваги Антимонопольного комітету. Київська міська рада у 2011 році отримала рекомендації від комітету щодо неправомірності механізму розподілу коштів одержаних за розміщення телекомунікаційних мереж, а також щодо встановлення тарифу за ці послуги на економічнообгрунтованому рівні. В своїх рекомендаціях АМКУ наполягав на необхідності внесення змін до зазначеного рішення. Та ніякої реакції, нажаль, не послідувало.

Між іншим Київжитлоспецексплуатація тісно пов'язана з і з ВОЛЕю і з Тріоланом. Та це окрема розмова.

То, що ж насправді відбувається, хто ж тоді за ким наглядає і чи наглядає взагалі. Як можна реагувати на злочин, а фактично це він і є, шляхом надання злочинцю рекомендацій.

Кожна людина знає, що логічною реакцією на злочин, є настання відповідного правового наслідку. Те, що відбувається, можна назвати одним з варіантів, це або правова імпотенція суб'єкта владних повноважень, або відверте не бажання вчиняти дії по припиненню злочину, а просто кажучи покривання злочинця, що є однією з форм співучасті у злочині. То хто ж має змусити злочинців припинити свої незаконні дії та понести відповідальність відповідно до законодавства? Мабуть самі, підприємці. Бо більше до них діла нікому нема.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиКличко и КСЖЭ – вместе против киевлян

БеспределВолодимир Бондаренко вимагає гроші за послуги які не надаються

Новости Украины​Антимонопольный Комитет не может навести порядок с ценами на бензин

Политические статьиКСЖЕ ищет новые способы ограбить Киев

Новости Сельского хозяйстваКомпания T.S.L. получит контроль над 6 сельскохозяйственными предприятиями

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk