Apple готується випустити дві моделі iPhone з великими екранами

24 января 2014
3550 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3247.jpg

За даними інформованих джерел, менша за розміром версія нового iPhone може отримати дисплей з діагоналлю більше 4,5 дюйма, велика - більше 5 дюймів. Джерела стверджують, що менша модель уже готується до серійного виробництва, велика поки що перебуваэ на стадії попередньої розробки.

Як очікується, обидві моделі отримають такі самі металеві корпуси, як у iPhone 5S. Джерела підтвердили чутки, що раніше з'явилися, про те, що Apple планує відмовитися від використання “бюджетних”пластикових корпусів через низький попит на iPhone 5C.

Крім того, Apple, схоже, не буде випускати смартфони з опуклим дисплеєм, тоді як основні конкуренти компанії, включаючи Samsung, уже анонсували такі моделі. Джерела попередили, що ці плани - не остаточні, і Apple ще може змінити курс.

В Apple від офіційних коментарів відмовилися.

Востаннє Apple збільшувала дисплей у смартфона у 2012 році, випустивши iPhone 5 із 4-дюймовим екраном. У його попередників, iPhone 4 та 4S, екран був із діагоналлю 3,5 дюйма. Рішення Apple збільшити дисплеї iPhone може бути пов'язане з тим, що американська компанія поступається часткою на ринку конкурентам, які пропонують смартфони з великими екранами, зазначає The Wall Street Journal.

Наприклад, до числа найбільш продаваних смартфонів Samsung входять 5-дюймовий Galaxy S4 та 5,7 -дюймовий Galaxy Note 3. Великі екрани користуються все більшою популярністю, оскільки споживачі частіше використовують смартфони, щоб грати в ігри, дивитися відео або переглядати сторінки в інтернеті.

Похожие статьи:

Новости в мире«iPhone» в Бразилии запланировали продавать по самым высоким ценам в мире

IT-ТехнологииЯндекс запустил приложение, которое информирует об олимпийских медалях

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Новости в миреЯпонец занял очередь за еще несуществующим iPhone 6, чтобы купить его первым

Теги: iphone, apple
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk