Apple поглинула ще дві компанії

25 декабря 2013
3296 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2347.jpg

 Додаток Catch дає можливість створювати нотатки, прикріплювати до них мультимедійні файли і ділитися ними з друзями. Нотатки зберігаються на хмарному сервері і завдяки цьому доступні на всіх пристроях користувача.

BroadMap є розробником картографічних сервісів. Рішення BroadMap використовуються, зокрема, в мобільних картах Nokia.
Офіційно жодна зі сторін факт угоди не підтвердила. Цікаво, що якщо факт покупки стартапів підтвердиться, це означає, що поглинання відбулися деякий час назад. Пару місяців назад додатки Catch зникли з магазинів App Store і Google Play.
В офіційному повідомленні представники компанії назвали цей крок бажанням розвиватися в новому напрямку.
У випадку з BroadMap дані про поглинання підтверджуються профілями співробітників компанії в LinkedIn, що вказали, що з недавнього часу працюють в Apple.
Журналісти уточнюють, що у випадку з BroadMap Apple отримала команду і технології , але не саму компанію і не права на її назву.
За 2013 фінансовий рік, що завершився 28 вересня, Apple придбала 15 інших компаній.
У їх число увійшли шведський стартап AlgoTrim, який займається оптимізацією медіапріложеній для високої продуктивності при мінімальних вимогах до системи, агрегатор відеоконтенту Matcha.TV, стартап Embark, що допомагає користувачеві орієнтуватися в метро, і виробник енергоефективних чіпів PassifSemiconductor.
Назви ще трьох придбаних Apple активів до цих пір невідомі.
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk