Китайці почнуть виробництво бензину в Україні

26 декабря 2013
3308 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2406.jpg

 Одна з найбільших нафтових держкомпаній Китаю PetroChina цікавиться можливістю будівництва сучасного нафтопереробного заводу на території України. Таку заяву зробив міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький.


Політика цитують інформаційні агентства: Ставицький також повідомив, що українська та китайська сторони збираються врегулювати питання вибору місця будівництва і умов в першому півріччі 2014 року. Не виключено, що китайський НПЗ почнуть будувати вже у 2014 році. Сам Ставицький навіть називає дві можливі майданчики. Інвесторів, на його думку, зацікавить Херсонський нафтопереробний завод або територія біля Припортового заводу в районі Одеси.

Варто нагадати, що 16 липня 2010 року на нафтопроводі, що належить компанії PetroChina стався вибух, пожежа від якого не могли згасити протягом 15 годин. Той інцидент виніс в Жовте море не менше 1,5 тисяч тонн нафти, в результаті чого було забруднено 430 квадратних кілометрів водної поверхні. Сьогодні на PetroChina працюють півмільйона осіб, у рейтингу найбільших компанія світу вона посідає посідає 9-е місце.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_kitajci-pochnut-virobnictvo-benzinu-v-ukrajini/534188">Gazeta.ua</a>
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk