Леонардо Ді Капріо зіграє у фільмі про теракт на Олімпіаді

5 февраля 2014
4800 просмотров Голосов: 2 Автор:
article3593.jpg

Оскарівських номінантів цього року зіграють у драмі про трагедію на літній Олімпіаді в Атланті 1996 року. Фільм заснований на реальних подіях і сфокусується на історії Річарда Джуелла - працівника служби безпеки, який виявив рюкзак з вибухівкою на території Олімпійського парку, забив на сполох і тим самим врятував сотні життів. Але бомба, як відомо, в результаті спрацювала і вбила одну людину, а також поранила багатьох.

Спочатку Джуеллу надали статус героя, але вже через пару днів він став головним підозрюваним. Через деякий час розслідування виявило, що звинувачення були помилковими, і уряд США публічно попросив вибачення у Джуелла.

Перед цим йому довелося витримати глузування і знущання преси, яка нещадно висміювала його зовнішній вигляд і спосіб життя.

Джона Хілл зіграє головну роль, а Леонардо Ді Капріо стане його адвокатом. Обидва актори також є продюсерами картини. Сценарій заснований на статті журналістки Мері Бреннер Балада про Річарда Джуелла, яка була опублікована в Vanity Fair.

Похожие статьи:

Новости в миреВ результаті теракту в Пакистані загинули 11 поліцейських

Политические статьиАлексей Мельников: Произошедшее во Франции имеет российское измерение

Новости в миреТеракт в Німечині - підпал офісу

ПроисшествияВ Донецке унижтожена электростанция, электричество отсутсвует

Новости в миреРзведка: теракт в Париже - это только начало

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk