Обережно, Skype! За вами може вестись спостереження

26 декабря 2014
4929 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6473.jpg

Доброзичливий хакер повідомив про те, що він виявив в програмі Skype вразливість, за допомогою якої можна спостерігати за будь-яким користувачем.


Він пояснив механізм стеження через відеочат, а також написав перелік захисту і дав практичні поради тим, хто не хоче бути побаченим.

Варто відзначити, що хакер так і не розповів про себе ніякої інформації і досі залишається інкогніто. Він повідомляє про те, що через версії додатка Skype для мобільних пристроїв, планшетів і телефонів, будь хакер зможе прослухати особисті розмови. Наголошується, що уразливість знайдена у смартфонів і планшетів, які працюють на операційній системі Android.

Як повідомляють офіційні представники, корпорація Microsoft вже знає про існуючі проблеми і на сьогоднішній день фахівці компанії працюють над усуненням помилки.

Як працює прослуховування: Для цього користувачеві необхідно мати два пристрої з додатком Skype, зробити дзвінок з одного з пристроїв і після чого відключити там Інтернет. Людина, якій телефонував хакер, почне здійснювати зворотний дзвінок, і у нього автоматично активуються камера і мікрофон. На другому пристрої хакер відповість на дзвінок.

ukrop-ua.net

Похожие статьи:

ОбществоХакери опублікують імена 40 мільйонів зрадників своїх дружин

Новости Общества​«Слава Україні!» - опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (Скріншот)

Образование и наукаХакери зламали сотні тисяч сторінок "ВКонтакте"

IT-ТехнологииСША посадить у в'язницю всіх хакерів

IT-ТехнологииНаші смартфони можна зламати за допомогою навушників

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk