Росія слідом за Білоруссю заборонила постачання свинини з Луганської області

17 января 2014
4226 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2992.jpg

Після того, як в Луганській області, зокрема в Станично-Луганському районі, який межує з Росією, виявили захворювання свиней африканською чумою, 10 січня Білорусь ввела заборону на постачання свинини.

"Обмеження стосуються ввезення в Росію свиней, їхнього генетичного матеріалу, свинарської продукції (яка не пройшла термічної обробки +72˚ С і вище в товщі продукту, протягом 30 хвилин, що гарантує знищення вірусу АЧС)",-йдеться у повідомленні відомства.

За даними федеральної служби, зокрема, обмеження стосуватимуться продуктів забою диких кабанів, рогокопитної і шкіряної, кишкової сировини, щетини, кормів для свиней, які не пройшли при виготовленні аналогічної теплової обробки, мисливських трофеїв, які не пройшли повної таксидермічної обробки, б/в устаткування для утримання, перевезення, забою і обробки свиней.

Територіальним управлінням доручили посилити контроль за ввезенням на територію РФ з України тваринницької продукції в ручній поклажі та багажі.

Африканська чума свиней - висококонтагіозне захворювання, що протікає в гострій формі, характеризується швидким перебігом і великою смертністю тварин (98-100%). Засобів лікування та специфічної профілактики для цієї хвороби немає.

Похожие статьи:

ОбществоЕстонію охопила чума!

Новости ЭкономикиЕвросоюз потребовал от РФ 1,4 миллиарда евро в год за запрет импорта свинины

ОбществоВ Україну прийшла африканська чума

Новости УкраиныНа Луганщині знайдена африканська чума свиней

Новости в миреБеларусь запретила свинину из Донбасса

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk