Суд Швейцарії наклав арешт на кошти Юрія Іванющенко

21 января 2015
3498 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article6836.jpg

За клопотанням Генеральної прокуратури України 19 січня 2015 р. суд наклав арешт на кошти на суму понад 72 млн швейцарських франків, що належать українському бізнесменові Юрію Іванющенку, які знаходяться на рахунках у Швейцарії. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

«За клопотанням Генеральної прокуратури України 19 січня 2015 р. українським судом накладено арешт на належні Ю. Іванющенку грошові кошти у сумі понад 72 млн швейцарських франків, які зберігаються на його банківських рахунках у Швейцарській Конфедерації, що підтверджено підрозділом фінансової розвідки Швейцарії», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, найближчим часом ухвала слідчого судді про накладення арешту буде скерована для виконання до компетентних органів Швейцарської Конфедерації для унеможливлення зняття зазначених коштів та забезпечення конфіскації грошових коштів у разі постановления судом обвинувального вироку.

Генеральною прокуратурою України розслідується кримінальне провадження стосовно колишнього народного депутата України Іванющенка, в рамках якого йому оголошено про підозру в організації розтрати чужого майна та незаконному збагаченні в особливо великих розмірах, за ч. 3 ст. 27 (види співучасників), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети