У Запоріжжі за хабар заарештований директор комунального підприємства

13 января 2014
4499 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2857.jpg

Бугрім заарештований на два місяці і на час досудового слідства усунений з посади. Відповідне рішення було винесено пізно увечері 11 січня.

"Суд прийняв рішення усунути гендиректора КП Підстава з посади на період проведення досудового слідства, а також про обрання для нього запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на 2 місяці з можливістю виходу з-під варти під заставу у розмірі 1 млн 10 тис. грн", - повідомили в суді.

За інформацією учасників процесу, в ході судового засідання керівник КП Підстава заявив, що такої суми в нього немає, але родичі будуть збирати.

Як повідомляють правоохоронні органи, гроші, отримані Бугрімом при затриманні - хабар підрядника, який становив 10% від суми, перерахованої підприємству як плату за виконання робіт з обслуговування ліфтового господарства на частині території Запоріжжя.

Усунений з посади керівник КП Підстава Сергій Бугрім у Запоріжжі вважається ставлеником Євгенія Анісмова, якого до затримання в Києві наприкінці 2013 року називали "наглядачем" у Запорізькому регіоні.

Похожие статьи:

Политические статьиЖитомирська феміда продовжує відпрацьовувати хабарі Розенблата?

БеспределЯк Михайло Охендовський вимагав хабар

Новости Преступности​Мельника випустили із СІЗО за 609 тисяч гривень

Новости ПреступностиВ суді Гримчак вперше прокоментував звинувачення

Новости КиеваУ Києві попався на хабарі директор театру

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk