У Запоріжжі за хабар заарештований директор комунального підприємства

13 января 2014
4235 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2857.jpg

Бугрім заарештований на два місяці і на час досудового слідства усунений з посади. Відповідне рішення було винесено пізно увечері 11 січня.

"Суд прийняв рішення усунути гендиректора КП Підстава з посади на період проведення досудового слідства, а також про обрання для нього запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на 2 місяці з можливістю виходу з-під варти під заставу у розмірі 1 млн 10 тис. грн", - повідомили в суді.

За інформацією учасників процесу, в ході судового засідання керівник КП Підстава заявив, що такої суми в нього немає, але родичі будуть збирати.

Як повідомляють правоохоронні органи, гроші, отримані Бугрімом при затриманні - хабар підрядника, який становив 10% від суми, перерахованої підприємству як плату за виконання робіт з обслуговування ліфтового господарства на частині території Запоріжжя.

Усунений з посади керівник КП Підстава Сергій Бугрім у Запоріжжі вважається ставлеником Євгенія Анісмова, якого до затримання в Києві наприкінці 2013 року називали "наглядачем" у Запорізькому регіоні.

Похожие статьи:

Новости ПреступностиВ суді Гримчак вперше прокоментував звинувачення

Новости Преступности​Мельника випустили із СІЗО за 609 тисяч гривень

Политические статьиЖитомирська феміда продовжує відпрацьовувати хабарі Розенблата?

БеспределЯк Михайло Охендовський вимагав хабар

Новости КиеваУ Києві попався на хабарі директор театру

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети