Виробництво цукру в Україні впало до рекордного мінімуму

15 января 2014
3045 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2890.jpg

Учора в компанії оголосили, що в 2013 році його знизили майже на третину. Не стали винятком й інші великі гравці. У результаті в країні вироблено рекордно низький обсяг - близько 1,2 млн т цукру при споживанні на рівні 1,8 млн т. Експерти вважають, що для часткового покриття дефіциту в нинішньому році Україна вперше за останні два роки буде змушена знову почати імпорт цукру -сирцю.

Учора в Astarta Holding оголосили операційні результати своєї діяльності в 2013 році. Згідно з виробничими показниками, торік її урожай цукрових буряків знизився на 19% (до 2,1 млн т), а випуск цукру - на 29% (до 305 тис. т). Водночас агрохолдинг збільшив урожай зернових і олійних культур на 27% (до 760 тис. т ) і виробництво молока - на 8% (до 91 тис. т).

Astarta входить в десятку найбільших агрохолдингів України за розміром земельного банку (245 тис. га). Основним напрямком діяльності є випуск цукру, а також вирощування зернових і олійних культур, виробництво молока і м'яса. За дев'ять місяців 2013 року виручка компанії склала 260,26 млн євро, показник EBITDA – 103,03 млн євро, чистий прибуток - 82,4 млн євро. Найбільшим акціонером Astarta є її головний виконавчий директор Віктор Іванчик. Він входить до ТОП-100 найбагатших людей України за версією Forbes, займаючи там 60 позицію.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Теги: україна
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети