Нетаниягу запропонував створити «клон» ООН

27 января 2014
2809 просмотров Голосов: 0 Автор:Evgeniuses Volya
article3352.jpg

За словами Нетаниягу, працювати нова організація повинна за образом і подобою ООН.

-Для того, щоб захистити Інтернет, нам потрібна організація, схожа на ООН. Це має бути коаліція з представників світових урядів і керівників найбільших технологічних компаній, — заявив Нетаниягу, виступаючи на відкритті міжнародної конференції з кібербезпеки в Тель-Авіві «Cybertech-2014».

Ізраїльський прем'єр-міністр зазначив, що тільки заснування такого міжнародного органу дозволить перетворити інтернет з «прокляття на благословіння», а також впоратися із головною проблемою сучасного кіберпростору — загрозою безпеки персональних даних.

Тему розвитку Інтернету та інформаційних технологій Біньямін Нетаниягу підняв виступаючи на міжнародному економічному форумі в швейцарському Давосі. Політик закликав великі інтернет-компанії активніше включатися в роботу в ізраїльському IT-секторі і використовувати країну «як дослідницький інкубатор».

Заяви Біньяміна Нетаниягу прозвучали на тлі повідомлень про масштабну кібератаку, якої зазнало міністерство оборони Ізраїлю. Як повідомили ЗМІ, невідомі хакери розіслали на комп'ютери міноборони електронні листи, що містили вірус в доданому до них файлі. Листи розсилались з одного з американських серверів, однак зовні виглядали так, ніби їх відправником була Служба безпеки Ізраїлю «Шин Бет» (Shin Bet). У підсумку зловмисникам вдалося заразити таким чином 15 комп'ютерів міністерства. Передбачається, що за атакою могли стояти незадоволені політикою ізраїльської влади палестинські хакери.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиСовет безопастности ООН не поддержал резолюцию относительно Украины

Политические статьиКрим: проросійські активісти полюють за посланниками ООН та ОБСЄ

НовостиЗасідання радбезпеки ООН відносно референдуму в Криму

Новости ПолитикиГенсек ООН високо оцінив зусилля Януковича з подолання політичної кризи - МЗС України

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети