​Павла Дурова остаточно звільнили від «ВКонтакті»

21 апреля 2014
3304 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4546.jpg

Керівник найбільшої соціальної мережі в Росії «ВКонтакті» Павло Дуров покидає свою посаду. Компанія задовольнила його заяву про відставку за власним бажанням.

Про те, що повноваження Павла Дурова у позиції гендиректора ТОВ «ВКонтакті» припинені, говориться в повідомленні компанії. З нього виходить, що 21 березня цього року пан Дуров направив відповідну заяву про звільнення за власним бажанням, що припускає його подання за місяць до дати звільнення. Сьогодні цей термін, встановлений російським законодавством, збіг.

— На період до прийняття акціонерами рішення про призначення гендиректора оперативне управління компанією здійснюватиметься що мають відповідні повноваження першим заступником гендиректора Борисом Добродеевим і виконавчим директором Дмитром Сергєєвим,- говориться в повідомленні ТОВ «ВКонтакті».

— Компанія отримала від гендиректора відповідну формальну заяву, і, незважаючи на подальші коментарі і пов'язані з ними обговорення відносно відходу або невідходу Павла з цієї посади, відкликано воно, на жаль, не було,- наводяться в повідомленні слова Дмитра Сергеева. — Єдиним можливим легітимним рішенням в зв'язку з цим є задоволення цієї заяви, а в умовах акціонерного конфлікту компанія просто зобов'язана діяти строго у рамках правових норм. Хочеться сподіватися, що Павло Дуров і акціонери домовляться про подальшу його участь в розвитку мережі і у формуванні стратегії продукту. Павло — творець мережі, візіонер, феноменально обдарована людина, і така участь була б украй корисною. У компанії створена посада головного архітектора мережі; упевнений, що найкращим рішенням було б запропонувати її Павлу. Вона не зажадає його залучення до операційного бізнесу і постійної участі в поточних процесах, що стала для Павла з урахуванням міжнародних проектів і судових позовів скрутним, але збереже зв'язок між Павлом і компанією.

Похожие статьи:

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети