«МТС» і «Вимпелком» закрили свої офіси в центрі Києва

21 февраля 2014
4198 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3869.jpg

Два найбільших мобільних оператори України – «МТС-Україна» (входить в російську «МТС») і «Київстар» («дочка» «Вимпелкому», власника торгової марки «Білайн») — закрили центри продажів у центрі Києва.

Про це сьогодні, 21 лютого, повідомив «Прайм».

Як пояснив представник «МТС» Дмитро Солодовніков, компанія закрила два офіси в центрі української столиці — поблизу від «зони подій, що відбуваються». Він також зазначив, що на динаміку продажів сутички в Києві не вплинули.

Директор корпоративних комунікацій «Київстару» Михайло Шуранов заявив, що оператор закрив два магазини в центрі столиці. Він додав, що співробітники в Києві при бажанні можуть працювати віддалено. «Київстар» не аналізував зв'язок подій на Україні з динамікою продажів. Шуранов повідомив, що в інших регіонах співробітники компанії працюють у звичайному режимі.

«МТС-Україна» і «Київстар» підкреслили, що їхні мережі працюють у штатному порядку. «МТС-Україна» опублікувала 20 лютого повідомлення, в якому йдеться про відмову компанії – «будь-кого глушити і у прагненні, насамперед, забезпечити зв'язок для своїх абонентів».

У МТС поінформували, що 19 лютого через пожежі в Будинку профспілок була виведена з ладу базова станція, але втрата була компенсована за рахунок іншого обладнання.

У «Київстарі» повідомили, що 20 лютого фіксували пікові навантаження на окремих ділянках мережі, а голосовий трафік зріс у чотири рази. Оператор зазначив, що високе навантаження на мережі не вплине на його фінансові показники, так як у більшості абонентів підключені тарифні плани з великою кількістю вільних хвилин. Всього у «МТС-Україна» 14 центрів продажів у Києві, а у «Київстару» — 22 (без урахування партнерських магазинів).

Похожие статьи:

ОбществоВраг там, где его не ждёшь

IT-ТехнологииМТС: Расскажите ФСБ про свою Украину

Новости УкраиныКомпанія МТС - стане власністю голландської структури

ПроисшествияМТС официально подтвердило о проблемах в своей сети

Новости Экономики​«Райффайзен Банк Аваль» закриє відділення в Криму до 15 квітня

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk