​У Києві створена нова партія – «Голос народу»

17 мая 2014
4392 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4764.jpg

Сьогодні, 17 травня, в Києві відбувся позачерговий з'їзд нової центристської партії «Голос народу». Очолив партію Роман Івченко.

Івченко назвав в числі її головних завдань забезпечення єдності країни, «перезавантаження» влади, конституційну реформу, боротьбу з корупцією, зовнішньополітичну помірність, підтримку бізнесу і формування потужного середнього класу.

— Ми — об'єднання однодумців, яке бачить своє майбутнє в роботі на благо українського народу з метою реалізації його законного права жити в сучасній, цивілізованій країні, — заявив Івченко, виступаючи перед делегатами з'їзду.

Лідер партії піддав критиці дії української влади — як за усі роки незалежності, так і нинішньої.

— За своєю суттю змінилися тільки особи, а не система вироблення і ухвалення рішень. Влада, на жаль, більше мислить лише категоріями свого політичного виживання, — сказав він.

Характеризуючи зовнішньополітичну позицію партії, Івченко відмітив, що «однобока зовнішня політична орієнтація в умовах сучасної глобалізації, є яскраво вираженою ознакою політичної периферійності».

— Україна відчуває, що світова спільнота все більше переймається завданням збереження нашої країни як повноправного суб'єкта міжнародного права. Ми щиро вдячні за це усім урядам, які простягають українському народу руку допомоги!, — відмітив голова партії «Голос народу».

У числі завдань партії, проголошених її лідером, — співпраця з громадянським суспільством в розробці стратегічної програми антикризових заходів, і вимагати від влади реалізації поставлених суспільством завдань; динамічна протидія корупції, розділення бізнесу і влади, люстрація корумпованих політичних еліт.

Ми вважаємо, що корупція в Україні має бути прирівняна до державної зради, — заявив Івченко.

Партія «Голос народу», за словами її лідера, виступає за досягнення цивільного світу в країні шляхом проведення конституційної реформи, заснованої на вірності принципам єдності, суверенітету і територіальної цілісності країни. Зокрема, «рішення на конституційному рівні мовної проблеми, враховуючи ментальні і історичні особливості регіонів і громадян України на підставі Європейської Хартії».

Підсумком з'їзду стало рішення активно розвивати партійну структуру.

Похожие статьи:

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk