Із замовників проведення масових акцій будуть стягувати кошти - за завдані збитки

24 декабря 2013
2912 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2306.jpg

 Київська міська державна адміністрація буде стягувати кошти із замовників на проведення мирних масових акцій за завдані збитки у центрі міста. Про це сказав перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, повідомляють "Українськи новини".

З його слів, Київміськадміністрація дала доручення комунальному об'єднанню "Київзеленбуд" та департаменту житлово-комунального господарства КМДА підрахувати кошти, які будуть витрачені на відновлення порядку в Маріїнському парку.

Голубченко зазначив, що є замовники акцій, вони повинні заплатити за роботу, які виконають київські служби у випадку, якщо вони не зроблять цього самостійно.

"Ми спочатку їх попросимо зробити все самим, потім залишиться та частина, що вони зробити не зможуть, а зробимо ми, але за плату", - сказав Голубченко.

При цьому перший заступник голови КМДА сказав, що не може назвати загальну суму завданих місту збитків.

Він тільки сказав, що приблизні збитки, завдані внаслідок захоплення будівлі Київміськадміністрації, оцінюються в 3 млн гривень.

Голубченко підкреслив, що в будівлі міськадміністрації є коменданти, які написали заяви на проведення мирних акцій і там зазначені прізвища й підписи, і на ім'я цих людей будуть виставлені відповідні рахунки.

При цьому Голубченко сказав, що ремонтні роботи в будівлі КМДА почнуться, щойно з адмінбудівлі вийде останній учасник акції.

Він також повідомив, що Київміськадміністрація готова надати мітингувальникам інше місце перебування, уклавши з ними договір оренди за певну плату.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk