100 машин сміття було вивезено комунальниками з Грушевського. Зараз вони чекають звільнення Паркової алеї

17 февраля 2014
4684 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3798.jpg

Комунальники до першої години ночі прибирали барикади і сміття на вулиці Грушевського і вивезли звідти понад 100 вантажівок сміття. Тепер вони чекають звільнення Паркової алеї, повідомляє прес-служба київської міської адміністрації в понеділок, 17 лютого.

Прес-служба нагадує, що 16 лютого на вулиці Грушевського міські служби частково розібрали барикади і організували проїзд для автотранспорту.

Заступнику голови КМДА Михайлу Костюку, який займається питанням транспортної інфраструктури столиці, вдалося домовитися з протестувальниками не перешкоджати роботі комунальних служб. Щоб сторонні не заважали роботі комунальників, активісти Євромайдану утворили кордон.

«Роботи почалися вчора в обід і тривали до першої години ночі. Було залучено близько 30 одиниць техніки разом зі самоскидами. Комунальники очистили вулицю від сажі, коліс, льоду і навіть помили її. Всього було вивезено більш ніж 100 машин сміття. Зараз вулиця Грушевського для проїзду розчищена», - йдеться в повідомленні.

На вулиці встановлені металеві ворота і обладнаний КПП, що було однією з вимог мітингувальників під час переговорів.

Зараз заступник голови КМДА продовжує переговори з активістами щодо розблокування Паркової алеї. За словами Михайла Костюка, техніка і комунальники готові, і у разі успішного завершення переговорного процесу вони в будь-який момент зможуть відразу ж розпочати роботу.

Похожие статьи:

Новости Киеваиз центра столицы вывезли сотни тонн мусора

Женский раздел​ Список излюбленных мест где любят обитать микробы

Новости в миреУборка поезда по -японски (видео)

Новости Киева​В «Правом секторе» подумали и решили еще «пожить» на Майдане

Новости Сельского хозяйстваАргентина: Дожди не мешают уборке пшеницы

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk