До Дня Києва у парках встановлять відеонагляд і Wi-Fi

15 апреля 2015
3069 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article8283.jpg

До кінця травня оновлять три зелені зони — парк «ДШК» (Дарницького шовкового комбінату) поблизу метро «Чернігівська», парк імені Олександра Пушкіна та паркову зону на Трухановому острові, повідомляє «Хрещатик».

За бюджетні кошти тут відремонтують доріжки, встановлять якісне освітлення, відеонагляд та кнопки для виклику екстреної допомоги. Також облаштують достатню кількість паркувальних місць. А от інвестор вже подбає про якісний Wi-Fi, тематичне наповнення парків. Іще у парках облаштують дитмайданчики, бігові доріжки, встановлять вбиральні.

Першим оновлять парк імені Олександра Пушкіна — сюди з ВДНГ переїде «Арт-пікнік Слави Фролової». За словами гендиректора заходу Максима Бахматова, організатори обіцяють понад 18 тематичних напрямків та 50 безкоштовних освітніх семінарів, тому кожний зможе віднайти собі заняття для душі. «Минулого року на ВДНГ прийшло 2 млн людей. Якщо ми хоча б 1,5 млн приведемо сюди, парк стане зовсім іншим — живим, веселим, цікавим»,— зазначив Максим Бахматов.

У бюджеті Києва на такі перетворення парку імені Олександра Пушкіна знайшли 1,2 млн грн, всього ж на облаштування зелених зон поки що знайшли тільки 30 млн грн. Однак посадовці запевняють, що за необхідності шукатимуть варіанти фінансування: за кошти екологічних фондів, меценатів. Розглядається можливість й отримання благодійних внесків. Наприклад, Централ-парк в Ньо-Йорку на 75 % фінансується за пожертви мешканців міста.

«Парки — це обличчя міста. І у нас є можливість зробити Київ справді іншим. Я думаю, у нас це повинно вийти. Люди мають приходити в парк і хотіти тут залишитися, провести дозвілля, покататися на велосипедах чи роликах»,— зазначив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

Похожие статьи:

ОбществоНа Хрещатику знову мітинг із шинами

Новости КиеваУ січні з'явиться схема розміщення МАФів

Новости БизнесаКиїврада продає 1 га землі на аукціоні

Новости КиеваБіля Хрещатика збирається велика група «тітушек»

Новости КиеваБудинок профспілок поновленню не підлягає

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети