Він уточнив, що спонсорами можуть виступити великі банки та підприємства. Зі слів Макеєнка, з цього питання вже проведено попередні переговори і досягнуто певних домовленостей (які саме, чиновник не уточнив).
За попередніми розрахунками, збитки від протестних акцій у Києві склали близько 20 мільйонів гривень (2,3 мільйона доларів).
-Це згорілі будівлі на Грушевського і в Музейному провулку, десятки сміттєвих контейнерів, які розтягнули на барикади, розкурочена бруківка та плитка з Грушевського, — перерахував пошкоджені об'єкти голова адміністрації Печерського району Олександр Мазурчак.
Раніше повідомлялося, що тільки будівлі мерії, яка була частково захоплена мітингувальниками, було завдано збитків у три-п'ять мільйонів гривень (350-580 тисяч доларів).
Нагадаємо, що «Евромайдан» під гаслами євроінтеграції і зміни влади в країні проходить у центрі Києва з кінця листопада минулого року. Деякий час прихильники опозиції також блокували урядовий квартал, проте пізніше їх витіснили звідти міліціонери. Ситуація загострилася 19 січня, коли після чергового «народного віча» радикально налаштовані активісти спробували прорвати оточення на вулиці Грушевського. Заворушення, в ході яких демонстранти спалили кілька міліцейських автобусів, а також закидали правоохоронців шматками бруківки та коктейлями Молотова, тривали кілька днів. В результаті сотні людей постраждали, троє загинули.
У МВС заявили, що збитки, завдані відомству в результаті зіткнень на Грушевського склали три мільйони гривень.
Новости Политики → Людей після сутичок у центрі Києва вивозять у крові і з отруєнням газом
Новости Киева → Співробітник Беркута стріляв у журналістів - ЗМІ
Новости Киева → Проти мітингувальників на вулиці Грушевського знову застосували сльозогінний газ
Новости Киева → У скільки обійдеться ремонт вулиці Грушевського
Новости Спорта → Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві