Київрада засідатиме, щоб очистити Майдан

24 декабря 2013
3783 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2294.jpg

 Окрім перерозподілу громадських коштів, Київрада повинна проголосувати політичне питання, яке дасть підставу владі розігнати Євромайдан. Про це заявив Олексій Давиденко, депутат фракції "УДАР" в Київраді.

"Провладні депутати Київради збираються проголосувати звернення до Президента, Прем'єр-міністра, Верховної Ради та лідерів опозиції з проханням навести порядок в столиці. Колегіальне рішення господарського органу буде більш серйозним документом, ніж просто звернення міськадміністрації. Тому влада буде зобов'язана на нього відреагувати", - заявив Давиденко.

З його слів, проводити сесію на Хрещатику, 36 влада боїться. Тому депутати розглядали можливість засідати в двох місцях — Голосіївській та Солом'янській РДА.

"Опозиція участі в засіданні не бере, тому влада розраховувала на 65 місць лише для провладних фракцій. Цього достатньо, щоб розмістити всіх у залі засідань звичайної райадміністрації. Страх влади проводити сесію на четвертому поверсі, в приміщенні Київради, дивний, бо вхід абсолютно вільний. Вище третього поверху мітингувальники не піднімаються. Просто депутати розуміють, що їх діяльність нелегітимна ще з 2 червня. Тому не хочуть ескалації конфлікту", - сказав "ударівець".

Олексій Давиденко зауважив, якщо відомий час та місце проведення засідання, то кияни можуть прийти і в Солом'янську РДА.

"Я хочу попередити Галину Герегу. Перед тим, як підписувати додаткові земельні питання, чи питання власності, про які зараз не говорять, нехай спершу згадає про долю свого недавнього соратника Олександра Попова. Навіть у цієї влади недоторканних людей немає. Її вже завтра можуть тягати на допити в Генпрокуратуру, коли вона стане невгодною", - наголосив Олексій Давиденко.

Він також додав, що "Герега достатньо заможна і достатньо розумна, щоб через чиюсь вигоду підставити себе".
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_kijivrada-zasidatime-schob-ochistiti-majdan/533464">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk