Київські комунальники незаконно стягнули з інтернет-провайдерів 220 тис. грн за три роки

29 декабря 2013
5364 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2551.jpg

Це виявила під час перевірок прокуратура Києва, передає прес-служба відомства.

У прокуратурі повідомили, що укладати договори з підприємствами на розміщення телекомунікаційних мереж та відповідного обладнання у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності уповноважена лише дирекція з розвитку телекомунікаційних мереж КП «Київжитлоспецексплуатація».

Однак, перевірка прокуратури показала, що в окремих випадках, з 2011 до 2013 року, КП незаконно стягувало з інтернет-провайдерів плату за використання приміщень не комунальної форми власності.

Начальник відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави прокуратури Києва Олександр Авдєєнко повідомив, що ці гроші мали піти на рахунки житлово-будівельних кооперативів та об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). «Кошти мали бути використані, зокрема, на поліпшення стану прибудинкових територій та проведення поточних ремонтів у житлових будинках», — заявив Авдєєнко.

За результатами перевірки щодо службових осіб КП «Київжитлоспецексплуатація» відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (КК) — «перевищення службових повноважень». Триває досудове розслідування.

Як повідомляв «Ракурс», у Мінрегіонбуді вважають, що причиною занепаду ЖКГ в Україні є байдужість власників квартир.

Більше про ОСББ, приватні ЖЕКи та інертність власників квартир читайте в статті «Ракурсу» «У нас немає ефективного власника на ринку житлово-комунальних послуг».

Похожие статьи:

Коммунальные предприятияПроблема реформ у комунальній сфері. ОСББ

Коммунальные предприятияПідприємства теплокомуненерго обладнані

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Коммунальные предприятияЖкх - это естественная монополия.

Коммунальные предприятияКто развел грязь? Беспредел в ЖКХ

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk