Кияни стали частіше скаржитися на Євромайдан - КМДА

6 января 2014
3348 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2671.jpg

У новорічні свята збільшилася кількість скарг киян на житлово-комунальні проблеми і незручності, пов'язані з масовими акціями в центрі столиці. Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

За словами директора контактного центру столичної мерії Єгора Стефановича, жителі Києва також нарікали на утримання будинків, прибирання під'їздів та прибудинкових територій, вивіз сміття та несанкціоновану торгівлю.

"Це традиційні для Києва проблеми, проте останнім часом наші аналітики зафіксували істотне зростання стурбованості киян ситуацією в центрі міста, - заявив він. - Найбільше дзвінків на тему Майдану - від мешканців прилеглих вулиць".

За його словами, кияни зазнають суттєвих побутових незручностей від тривалої акції протесту: їх турбують обмеження руху транспорту, велика кількість сміття і зникнення сміттєвих баків біля будинків.

Варто зазначити, що нещодавно будівлю Київської міськради знову обікрали. Невідомі пробралися в комору, де зберігалися нагороди та посвідчення до них, а також грамоти та подяки.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk