КМДА позичить чверть мільярда на будівництво нової станції метро

19 декабря 2013
3085 просмотров Голосов: Автор:
article2107.jpg

 Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) залучить кредит у розмірі 260 млн грн на будівництво метрополітену.

Інформація про відповідну тендерну угоду, укладену 18 грудня з "Укрексімбанком" опублікована у "Віснику державних закупівель" 99/6.

Закупівля проведена за процедурою в одного учасника, що пояснюється терміновою необхідністю залучення коштів.

Кошти будуть залучені під державні гарантії в сумі 500 млн грн для реалізації проекту соціально-економічного розвитку "Спорудження дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції "Виставковий центр" до Одеської площі у Голосіївському районі".

Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету.

Розмір процентної ставки за кредитом - 10% річних.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів ухвалив проект добудови лінії київського метрополітену на Куренівсько-Червоноармійській лінії від станції "Виставковий центр" до Одеської площі у Голосіївському районі.

Нова станція матиме назву "Теремки".

Вартість будівництва становитиме 1,817 млрд грн. Найбільша частину витрат буде профінансована з коштів державного бюджету - 816 млн 267 тис. грн.

З бюджету Києва мають залучити більше 500 тис. грн.

Решту коштів залучать за рахунок кредитів, у тому числі під держгарантії.

У КМДА розраховують, що в результаті введення станції "Теремки" в експлуатацію транспортним обслуговуванням буде забезпечено 205,3 тис. пасажирів та створено 226 нових робочих місць.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_kmda-pozichit-chvert-milyarda-na-budivnictvo-novoji-stanciji-metro/532905">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk