Комендант Будинку профспілок розповів про джерела фінансування Євромайдану

10 января 2014
2814 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2802.jpg

"Будь-яка неплатоспроможність Майдану на сьогоднішній день відсутня. У нас є кошти, які дозволять нам ще довго стояти", - повідомив він на брифінгу в Штабі народного опору в п'ятницю в Києві.

За словами депутата, за останні 20 днів на потреби Майдану спрямовано близько 800 тисяч гривень. "На сьогоднішній день сплачено всіх коштів на суму близько 800 тисяч гривень - це комунальні платежі, енергетика, водовідведення, вивезення сміття, забезпечення дровами, дизельним паливом", - розповів Кубів.

За його словами, вже передано прохання Київської міської адміністрації стосовно внесення оплати за використання тієї площі, яку займають учасники акції протесту. "У Будинку профспілок та Жовтневому ми оплачуємо ті рахунки, які нам на сьогоднішній день виставляли", - додав він.

Стосовно джерел надходження коштів для потреб Майдану, то, за словами депутата, їх збирають активісти, а жителі Києва та бізнесмени передають продуктову корзину на польові кухні. Також є надходження і від туристів, які приїжджають до Києва.

"Нам на сьогоднішній день вистачає коштів, і якщо об'єднати продуктову корзину, кошик з медикаментами та предметами продуктів санітарії, гігієни і теплих речей - абсолютно все є", - сказав він.

Щодо питання оренди Будинку профспілок, депутат роз'яснив, що оскільки нову угоду підписано не було і немає претензій з обох сторін, то старий договір продовжується до 25 січня. "Ми готові сісти за стіл переговорів і продовжити переговори для знаходження спільного рішення", - підкреслив Степан Кубів.

Нагадаємо, вчора, 9 січня, виконувач обов'язків голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко заявив, що влада Києва не має наміру оплачувати комунальні послуги, надані будівлі КМДА, з моменту, коли його зайняли мітингувальники - з 1 грудня 2013 року.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk