Квартири в Києві розкуповуються,як гарячі пиріжки - експерт

11 октября 2015
3093 просмотра Голосов: 0 Автор:
article10584.jpg
За словами президента Всеукраїнської громадської організації Ліга експертів України Світлани Бовсуновської, пожвавлення на ринку нерухомості дозволяє прогнозувати підвищення цін в 2016 році.

При покупці нерухомості в Києві та Київській області, люди віддають перевагу новобудовам, зазначила в ефірі радіостанції Голос Столиці президент Всеукраїнської громадської організації Ліга експертів України Світлана Бовсуновська.

«Первинний ринок розкуповується як гарячі пиріжки, перевагу віддають новобудовам. Ті, хто жив у вторинному старому житлі, покращують свої умови і переїжджають в нові квартири», — розповіла Бовсуновська.

За її словами, середня ціна квадратного метра нового житла в Києві становить 847 доларів, у Київській області — до 500 доларів.

«Така позитивна тенденція дає нам впевненість в тому, що 2015 рік, можливо, перше півріччя 2016 року — це буде останнє економічно вигідний час для вкладення коштів у нерухомість. Потім ми будемо спостерігати подорожчання», — зазначила Бовсуновська.

До речі, уряд розглядає можливість введення податку на будь-яку нерухомість, незалежно від площі. Глава Ліги експертів України Світлана Бовсуновська зазначила, що такий підхід вважається неприйнятним у цивілізованих країнах. Про це вона заявила в ефірі радіостанції Голос Столиці.

Раніше перший заступник голови Київської адміністрації Ігор Ніконов пообіцяв в ефірі радіостанції Голос Столиці, що в Києві більше не допустять

Читати повністю:http://newsradio.com.ua

Похожие статьи:

НедвижимостьЯк безпечно і дешево купити квартиру?

Новости БизнесаЕксперти розповіли, що чекає ринок нерухомості в 2014 році

Недвижимость​Ринок нерухомості Києва б'є усі рекорди продажів

Новости ОбществаЗ 1 січня 2016 року українці - власники нерухомості більше 180 кв. м, платитимуть податок

НедвижимостьНа Донбасі зросли ціни на нерухомість

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети