На хабарі у 50 тис. грн погорів чиновник ДержНС у Київській області

23 декабря 2013
3298 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2244.jpg

 Прокуратура Київської області направила до суду обвинувальний акт щодо начальника одного із структурних підрозділів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області. Службовець вимагав та отримав від юрист-консультанта Васильківської райспоживспілки неправомірну вигоду в розмірі 50 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, за це службовець пообіцяв не зупиняти роботу торговельного комплексу райспоживспілки. Раніше за численні порушення його відомством була винесена постанова про зупинення діяльності цього комплексу. Чиновник брався зупинити дію вказаної постанови.

Гроші отримував безпосередньо на своєму робочому місці. Під час проведення огляду місця події, у нього в службовому кабінеті вилучено всю суму коштів, отриманих як неправомірну вигоду.

Злочинні дії вказаної особи кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/np/_na-habari-u-50-tis-grn-pogoriv-chinovnik-derzhns-u-kijivskij-oblasti/533486">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk