Новий символ Євромайдану — Баба Віра

22 декабря 2013
4811 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2208.jpg

 За останні три тижні пенсіонерка, одягнена в шубу тигрового забарвлення і замотана рожевим шарфом, майже кожного дня зі сцени критикує політиків, молиться з протестувальниками, а коли лідери опозиції закінчують свої промови, ведучі оголошують: «Баба Віра, виходьте на сцену!». Не примушуючи себе просити двічі, вона швидко підіймається на підмостки. 

«Я тут не заради слави, моє серце болить, — каже зі сцени баба Віра. — Люблю вас. Мій брат загинув в УПА, він як орел боровся за Україну». Свою зворушливу промову вона закінчує словами: «Будьте здорові! Я з вами!». 

«Сегодня» зазначає, що охорона сцени вважає бабу Віру важливою персоною: до неї підійти і поспілкуватися біля сцени так просто не дозволяють. «Якщо хочете щось їй сказати, то чекайте. Можливо, вона вийде до вас», — говорив охоронець. 

Виголосивши промову, баба Віра спустилася зі сцени і з задоволенням почала спілкуватися з пресою. Вона розповіла, що їй вже 86 років, жила раніше в Рівному, але донька та онуки забрали її жити з ними в район Оболоні в Києві. «Виступаю, щоб українцям жилося добре, сюди приїхала сама, а мене попросили виступити», — цитує її видання. 

Молодість старенької була насиченою. У юності вона працювала зв'язковою в УПА, потім працювала фінансистом. Зараз вона добре розуміється на політиці, знає прізвища центральних представників Партії регіонів і навіть напрямки, в яких вони працюють. Бабуся, що стала символом Євромайдану, приходить із дочкою. 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk