Подобова оренда столичних квартир подорожчала на 15%

20 декабря 2013
4476 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2175.jpg

 За інформацією у грудні 2013 року в Києві різко збільшилися ціни на добову оренду квартир.


Буквально за кілька тижнів ціни в цьому сегменті зросли в середньому на 15%. Такий стрибок експерти ринку пов'язують насамперед з приїздом великої кількості іногородніх жителів на Євромайдан і, відповідно, зростанням попиту на такий вид житла.

Наприклад, ще на початку листопада мінімальна ціна однокімнатної квартири у хорошому стані, розташованої недалеко від центру Києва, перебувала на позначці близько 40 доларів/добу. Зараз вартість аналогічних квартир становить не менше 50 доларів/добу.

Вартість проживання у хостелах також підросла, практично досягнувши рівня цін у розпал проведення ЄВРО-2012. Так, якщо на початку листопада вартість спального місця в готелях, що знаходяться в центральних частинах міста, становила близько 50 грн/добу, то зараз ціни на багатьох з них виросли до 80 грн/добу.

У той же час, попит на добову оренду квартир і будинків у Києві на період новорічних свят зараз найнижчий за останні 3 роки. Причини тому - події на Евромайдане, а також скасування традиційних масових заходів у центрі Києва на період свят.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_podobova-orenda-stolichnih-kvartir-podorozhchala-na-15/533224">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk