Проїзд у київському транспорті подорожчає не раніше лютого

6 декабря 2013
3899 просмотров Голосов: Автор:
article1752.jpg

 Підвищення вартості проїзду орієнтовно до 3 грн у всіх видах громадського транспорту столиці відбудеться, швидше за все, з 1 лютого 2014 року. Про це сьогодні заявив голова Київської міської державної адміністраціїОлександр Попов, повідомляєУНІАН

За його словами, нова система справляння плати за проїзд, про яку вже говорила міська влада (система єдиного електронного квитка - ред.), буде впроваджена не раніше, ніж з середини наступного року, а не з 1 січня 2014-го. 

"Система ця і цей підхід потребують зміни нормативної бази. І на сьогоднішній день у нас остаточної відповіді від відомств немає щодо цього питання. Це потрібно пройти. Напрацьовуємо це питання. І друге - це технічне питання, необхідно встановити обладнання ...", - пояснив Попов відстрочку впровадження нової системи справляння плати за проїзд. 

У той же час він відзначив, що вирішено для початку підвищити вартість разової поїздки в громадському транспорті з початку року. 

"З початку року, а швидше за все, з 1 лютого, тому що ми можемо не встигнути на 1 січня, вирішено впровадити поки одно-єдину зміну: підвищити разовий проїзд, але зберегти вартість проїзного квитка, який пасажир купує на місяць, квартал, рік ", - сказав Попов. 

За його словами, для тих, хто використовує проїзний квиток, на деякий час ніяких змін в оплаті не буде. А той, хто купуватиме разовий квиток, платитиме більше, і поки обговорюється сума в 3 грн за одну поїздку у всіх видах громадського транспорту, сказав Попов. 

Нагадаємо, глава КМДА заявляв про намір з 1 січня 2014 року в Києві запустити нову систему оплати проїзду в громадському транспорті. Планувалося ввести два видиквитків - на кількість поїздок і на певний період часу (від одного дня до року). Крім того, єдиним проїзним квитком можна буде користуватися у всіх видах транспорту (крім маршруток). Поїздка - не більше 75 хвилин (1 поїздка в метро). 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk