Раду пікетують 500 осіб - вимагають люстрації та доступу до інформації про кадрові призначення

27 февраля 2014
5022 просмотра Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3974.jpg

Близько 500 осіб зібралися навколо будівлі Верховної Ради з вимогою публічного доступу до інформації про кадрові призначення.

Пікетувальники на площі перед парламентом тримають в руках плакати із закликами до негайного проведення люстрації, правосуддю над винними в смерті учасників протесту – «Небесної сотні», зняттю депутатської недоторканності, а також ратифікації Римського статуту.

Союз афганців прибув до парламенту на БТР.

Ще один організований пікет проходить у 4-го під'їзду Верховної Ради, який виходить у бік Грушевського. Учасники виклали на асфальті алею з квітів і свічок, а також тримають у руках портрети загиблих в зіткненнях і прапори партій «Свобода» і «УДАР».

Вони виступають проти окремих кандидатів, які пропонуються в новий уряд. Зокрема, звучать заклики призначити главою МВС Віталія Ярему, а також не включати до складу Кабміну Володимира Гройсмана.

До цієї групи протестуючих вийшов депутат Олег Ляшко, який закликав їх не перешкоджати роботі парламенту, а дати можливість вирішувати першочергові питання — по Криму і валютно-фінансовій системі.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

Новости ПолитикиРезолюція Евромайдана Донецька

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk