S&P покращив прогноз рейтингів Києва

27 декабря 2013
3924 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2444.jpg

 "Служба кредитних рейтингів Standard&Poor's переглянула прогноз по рейтингах Києва з "негативного" на "стабільний" і підтвердила довгостроковий кредитний рейтинг міста на рівні В-", - йдеться у ньому.

Перегляд прогнозу обумовлений аналогічною рейтинговою дією відносно суверенних рейтингів України.

"Рейтинг Києва відображає нашу оцінку української системи міжбюджетних відносин як "волатильною і недофінансованою". Негативний вплив на рейтинг надають обмежена фінансова гнучкість міста, слабкі показники виконання бюджету, низька якість фінансового управління, "дуже негативні "показники ліквідності, високе боргове навантаження і пов'язані з цим валютні ризики, а також значний обсяг умовних зобов'язань", - відзначає S&P.

Разом з тим на рівень рейтингу Києва сприятливо впливають роль міста як адміністративного та економічного центру України і досить диверсифікована економіка з високим рівнем добробуту, який у декілька разів перевищує середній показник по країні.

Відповідно до рейтингової шкали S&P, рейтинг рівня В свідчить про досить високу уразливості емітента за наявності несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов, однак у цей час є можливість виконання боргових зобов'язань у строк і в повному обсязі.

Нагадаємо, в середині грудня S&P підтвердив рейтинг Києва В-.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk