Турчинов привів в дію рішення РНБО

2 марта 2014
4981 просмотр Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article4018.jpg

Оприлюднено план РНБО щодо збереження цілісності України.

І. о. президента України Олександр Турчинов своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони, прийнятий 1 березня, щодо невідкладних заходів для забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це повідомив на брифінгу секретар РНБО Андрій Парубій. Відповідно до рішення РНБО, цим указом передбачено невідкладно привести Збройні сили України в бойову готовність.

Він зазначив, що другий пункт рішення РНБО таємний. Крім того, рішенням РНБО передбачено, що Міністерство оборони України має організувати і провести навчальні збори з військовозобов'язаними під час і строки, визначені Генеральним штабом Збройних сил України.

Указом, відповідно до рішення РНБО, Кабміну доручено невідкладно виділити необхідні фінансові, матеріально-технічні та інші ресурси для належного забезпечення безпеки прав та інтересів громадян України, суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності державних кордонів України.

Також Міністерство закордонних справ України має невідкладно звернутися до зовнішньополітичних відомствам окремих держав-підписантів меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року — США, Великої Британії та Північної Ірландії із закликом забезпечити безпеку України і провести відповідні консультації офіційних осіб у Києві.

Міністерство внутрішніх справ України має забезпечити посилену охорону об'єктів енергетики та критичної інфраструктури.

Парубій зазначив, що також указом передбачено створити оперативний штаб з питань реагування на ситуацію в Автономній Республіки Крим та місті Севастополі на чолі з секретарем РНБО. У цей оперативний штаб повинні увійти представники уряду, Міністерства оборони України, МВС, Адміністрації Державної прикордонної служби, СБУ, Генштабу ЗСУ та Генпрокуратури, а також представники влади Криму та Севастопольської міської державної адміністрації.

Штаб повинен забезпечувати моніторинг інформації та розробляти заходи щодо запобігання виникненню загроз нацбезпеці України.

Нагадаємо, вчора Рада Федерації Росії одноголосно прийняла пропозицію Президента Росії Володимира Путіна про введення військ в Україну.

Похожие статьи:

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиНа народному віче виголосили маніфест із вимогами до влади

Новости КиеваВерховная Рада собственным актом возобновила действие Конституции-2004

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk