У Бюро знахідок Євромайдану приносять гаманці та паспорти

25 декабря 2013
3690 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2331.jpg

 На столичному Євромайдані найчастіше гублять паспорти, банківські картки, ключі від квартир та автівок, гаманці та студентські квитки. Про це кореспонденту киянка Ольга. Вона чергує у бюро знахідок Євромайдану.

"Приносять в основному загублені документи: паспорти, студентські квитки та різноманітні посвідчення. Одного разу навіть чеський паспорт принесли. Власника знайшли наступного дня. До Києва він приїхав із Праги", - розповіла Ольга.

 

 

"Приносили кілька гаманців, але вони були порожніми. Лише раз принесли гаманець із грошима та кредитними картками. Про знахідку оголосили зі сцени. Власниця прийшла за півтори години. Вона передивилася вміст гаманця, порахувала гроші. Сказала, що нічого не зникло. Одного разу принесли записну книжку. Всередині лежали свідоцтво про народження, техпаспорт на машину, диплом і водійські права. Власник досі не знайшовся", - додала вона.

Бюро знахідок знаходиться на першому поверсі Будинку профспілок. Знайдені речі зберігають у величезному ящику. Сьогодні тут було зо 2 десятки ключів, 9 студентських квитків, 12 паспортів та 16 посвідчень. До одного ключа був прикріплений папірець. На ньому олівцем написано: "Ключі від легкового автомобіля. Знайдені біля польової каплички".

"Речі знаходять по всьому Майдану та прилеглих вулиць. Найбільше знахідок приносять після велелюдних зібрань", - зізналася Ольга.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_u-byuro-znahidok-evromajdanu-prinosyat-gamanci-ta-pasporti/533843">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk