У Києві під дію закону про амністію підпадає 71 людина

13 февраля 2014
3198 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3740.jpg

У разі невиконання умов закону слідчі продовжать розслідування кримінальних справ: підпишуть обвинувальні акти, а справи направлять до суду

У Києві під дію закону про звільнення від кримінальної відповідальності підпадає 71 підозрюваний. Про це повідомив прокурор столиці Микола Бескішкого, передає прес -служба прокуратури Києва.

У столиці за період січневих протистоянь з правоохоронцями до кримінальної відповідальності за організацію та участь у масових заворушеннях залучили 71 людини.

-З них 66 особам обрано запобіжний захід: 59 підозрюваних перебувають під домашнім арештом, чотири в СІЗО, під заставу відпустили одного, а з двох взято особисте зобов'язання, — повідомив прокурор Києва.

— Виступаючи з ініціативою про пом'якшення запобіжних заходів більшості підозрюваних, прокурори мали на меті сприяти зменшенню напруженості в суспільстві і мирному налагодженню конфліктної ситуації в Києві. Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» передбачає можливість звільнити всіх цих людей від кримінальної відповідальності за злочин, в якому вони підозрюються, — додав Бескішний.

Однак, він підкреслив, що застосування цього закону вимагає виконання обов'язкових умов.

Прокурор Києва нагадав, що у разі, якщо умови закону не будуть виконані, 17 лютого він втратить свою силу і слідчі в установленому порядку продовжать розслідування кримінальних виробництв: будуть підписані обвинувальні акти, а справи направлені до суду для розгляду по суті.

— Кожен, кого стосуються норми закону, несе відповідальність за виконання його вимог. Тому не потрібно нехтувати прописаними умовами, адже від цього залежить доля багатьох людей, — підкреслив Бескішкий.

Нагадаємо, вчора, 12 лютого, в Генпрокуратурі перерахували всі адмінбудівлі, які потрібно звільнити. Зокрема, у відомстві заявили, що на сьогодні в Україні залишаються заблокованими шість приміщень, де розташовані органи влади та самоврядування, також заблокованими залишаються інші будинки і транспортні комунікації. Всього — 37 об'єктів.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk