У Києві під дію закону про амністію підпадає 71 людина

13 февраля 2014
2779 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3740.jpg

У разі невиконання умов закону слідчі продовжать розслідування кримінальних справ: підпишуть обвинувальні акти, а справи направлять до суду

У Києві під дію закону про звільнення від кримінальної відповідальності підпадає 71 підозрюваний. Про це повідомив прокурор столиці Микола Бескішкого, передає прес -служба прокуратури Києва.

У столиці за період січневих протистоянь з правоохоронцями до кримінальної відповідальності за організацію та участь у масових заворушеннях залучили 71 людини.

-З них 66 особам обрано запобіжний захід: 59 підозрюваних перебувають під домашнім арештом, чотири в СІЗО, під заставу відпустили одного, а з двох взято особисте зобов'язання, — повідомив прокурор Києва.

— Виступаючи з ініціативою про пом'якшення запобіжних заходів більшості підозрюваних, прокурори мали на меті сприяти зменшенню напруженості в суспільстві і мирному налагодженню конфліктної ситуації в Києві. Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» передбачає можливість звільнити всіх цих людей від кримінальної відповідальності за злочин, в якому вони підозрюються, — додав Бескішний.

Однак, він підкреслив, що застосування цього закону вимагає виконання обов'язкових умов.

Прокурор Києва нагадав, що у разі, якщо умови закону не будуть виконані, 17 лютого він втратить свою силу і слідчі в установленому порядку продовжать розслідування кримінальних виробництв: будуть підписані обвинувальні акти, а справи направлені до суду для розгляду по суті.

— Кожен, кого стосуються норми закону, несе відповідальність за виконання його вимог. Тому не потрібно нехтувати прописаними умовами, адже від цього залежить доля багатьох людей, — підкреслив Бескішкий.

Нагадаємо, вчора, 12 лютого, в Генпрокуратурі перерахували всі адмінбудівлі, які потрібно звільнити. Зокрема, у відомстві заявили, що на сьогодні в Україні залишаються заблокованими шість приміщень, де розташовані органи влади та самоврядування, також заблокованими залишаються інші будинки і транспортні комунікації. Всього — 37 об'єктів.

Похожие статьи:

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети