У Київ уперше буде привезена чудотворна Пісчанська ікона Божої Матері

29 апреля 2014
7376 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4624.jpg

З 1 по 11 травня вона знаходитиметься в Десятинному монастирі що на вулиці Володимирська, 2.

Ікона була набута (помічено, що в образі «преізобілує особлива благодать Божа») 260 років тому в Пісках (м. Ізюм), хоча до цього в церкві вона стояла в кутку і служила стінкою, за яку зсипали вугілля.

Перше диво, що вразило усіх сталося у 1800 році зціленням вмираючого сина Стефана Голевського. Дитина його по дорозі до ікони померла, але доїхавши до Пісчанської ікони, по молитвах батьків, Петро різко закричав, ожив і прожив до старості. Відтоді усіх прохачів Пресвята Богородиця чує, допомагаючи і у великих і в малих потребах.

Торкаючись до ікони, хворі люди відчувають велике полегшення і послаблення болюей і відразу забувають про те, що недуга була.

Протодіакон Антоній (Десятинний монастир м. Київ) описує своє зцілення від ангіни в 2005 році від Пісчанської ікони Божої Матері так: «Згадав через три дні, про те що треба випити пігулку, а пити не від чого, нічого ж не болить!»

Зцілення від таких хвороб, як міоми матки, радикуліту, дефектів мови, стоматиту, енцефаломієліту (2000 рік), хронічного бронхіту, виразки на ногах, інсульту, глухоти, неврозу і навіть допомога в отриманні житла (просили в липні, отримали квартиру у кінці серпня), засвідчені людьми з різних міст України письмово.

На початку травня кияни зможуть звернутися зі своїми проханнями і прикластися до чудотворної Пісчанської ікони з 8:00 до 20:00 щодня.

Чує прохання і допомагає Цариця Небесна — Пресвята Богородиця, обравши цю ікону для допомоги людям. Іноді відразу, а іноді треба походити, попросити, помолитися.

У вкладенні — письмові свідчення зцілених людей. Хрестики і ланцюжки поверх ікони подаровані людьми у вдячність за диво, це такий людський спосіб подякувати Пресвятій Богородиці.

Похожие статьи:

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk