У КМДА заявили коли включать тепло в столиці

16 октября 2014
4885 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5753.jpg

Підключення об’єктів соціальної сфери може здійснюватися раніше, ніж житлових будинків

Відповідно до норм чинного законодавства рішення про початок опалювального сезону в столиці буде прийнято, виходячи з кліматичних показників, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.
“Якщо протягом трьох діб середньодобова температура повітря перебуватиме на позначці 8°С і нижче – влада затвердить розпорядження про подачу тепла”, – цитує Пантелєєва прес-служба КМДА.
Він також нагадав, що за кількісними та якісними показниками послуг, затвердженими постановою Кабінету міністрів України від 17 лютого 2010 року, надання послуг централізованого опалення здійснюється, якщо температурна динаміка знижується до 8°С і тримається протягом трьох днів поспіль.
“Цього року відповідне розпорядження КМДА про початок опалювального сезону має бути узгоджене з Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України”, – зазначив заступник голови КМДА.
За його словами, підключення об’єктів соціальної сфери може здійснюватися дещо раніше, ніж житлових будинків, на основі окремих заявок. Міська влада вже підготувала відповідне розпорядження, яке дозволить запустити тепло в дитячі сади, школи та медичні установи.

Похожие статьи:

Коммунальные предприятияКличко распорядился установить тепловые счётчики во всех домах столицы

Новости УкраиныУстановлены новые темрературные нормы обогрева квартир

Новости УкраиныЛНР и ДНР останутся без отопления

Строительство и ремонтОшибки, которые не стоит совершать при выборе отопительного котла

ОбществоКомпания E-KLIMAT рассказала об альтернативных газу способах отопления

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети