У революційній КМДА зіграв джазовий піаніст-віртуоз зі США Джоел Холмс

23 декабря 2013
3204 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2260.jpg

 Щовечора на сцені обжитої мітингувальниками КМДА під розвішаними прапорами України та країн Євросоюзу відбуваютсья концерти народних колективів. Учасники протестів перемістили спальні місця на вищі поверхи. У колонний зал приходять подивитися пряму трансляцію з Майдану, теле-трансляції ток-шоу і концерти живої музики.

22 грудня на сцені КМДА грала "Хорея козацька". Відразу після неї свої джазові імпровізації за роялем зіграв джазовий піаніст зі Сполучених штатів 31-річний Джоел Холмс. Музикант уже кілька років живе в Україні, бере участь у музичних конкурсах. Каже, привели його до нас люди

.

- Вперше українців зустрів у Балтиморі. Там українці другі за чисельністю після євреїв. Ви особливі люди. Серцем. Я тут уже три роки.

Джоел каже. що прийшов підтримати революцію, однак своїх політичних поглядів афішувати не хоче.

- Цікаве явище. Мені є що сказати про Євромайдан, але не на пресу. Тому що я в Києві тільки як друг. Політичних поглядів своїх не маю права висловлювати. Революція показує багато реалій вашого життя. І вашу вдачу, і вміння організовуватися. і рішучість та впертість. Але найбільше я відчуваю українців через музику. Слухаю - і розумію вас. Ще й тому я зараз тут, на Майдані.

Джоел Холмс - двократний номінант на музичну премію Grammy, має золоту медаль NAACP (Національної асоціації сприяння прогресу кольорового населення в кіно, телебаченні, театрі, музиці і літературі), має знак пошани на конкурсі авторів пісень імені Джона Леннона.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_u-revolyucijnij-kmda-zigrav-dzhazovij-pianist-virtuoz-zi-ssha-dzhoel-holms/533645">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk