У січні з'явиться схема розміщення МАФів

13 декабря 2014
4501 просмотр Голосов: 0 Автор:Dreamy
article6356.jpg

Комплексна схема розміщення МАФів у столиці буде презентована громадськості вже наступного місяця. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

«Комплексна схема розміщення МАФів буде готова найближчим часом, і вже наступного місяця ми презентуємо її громадськості. Жодних виключень для ларьків, де продають алкогольні напої біля навчальних закладів, які розміщені в червоній зоні біля виходів зі станцій метро, зупинок громадського транспорту, не буде. Всі вони мають бути демонтовані», – наголосив Кличко.

Міський голова також закликав власників МАФів повідомляти про факти корупції та вимагання хабарів з боку чиновників на спеціальний номер 096 588 11 88.

«Ми повинні разом боротися з поборами та фактами корупції. Якщо ви зіткнулися з фактами вимагання хабара – обов’язково повідомляйте про це», – зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що легально встановлені МАФи повинні сплачувати пайові внески до бюджету столиці, і жодних винятків бути не може.

«Підприємці мають працювати відкрито і наповнювати бюджет міста. На сьогодні ж майже половина МАФів не мають ніяких дозволів, розміщені незаконно і продовжують працювати «в тіні», – підсумував Віталій Кличко.

Похожие статьи:

Новости КиеваКличко начинает заниматься демонтажом МАФов

Новости КиеваВ Киеве планируют масштабную зачистку

Политические статьиМАФ – мафиози Сергей Костюк

Новости КиеваКличко против МАФов

Новости КиеваУ киевских МАФов появится интернет сайт

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети