У справі за блокування "Тигру" під Києвом на активіста "вішають" 3 роки

7 января 2014
3205 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2687.jpg

Ударівець Сергій Сабов, який брав участь у блокуванні виїзду автобусів спецпідрозділу "Тигр" з Василькова на Київ 9 та 10 грудня, отримав статус підозрюваного у кримінальному провадженні та викликаний на допит на 17:00 8 січня.

Про це Сабов заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Отже, підозрюваний. Ст.279, ч.1 КК (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства)", - зазначив Сабов.

Документ зі сторінки у Facebook Сергія Сабова
Документ зі сторінки у Facebook Сергія Сабова

"Влада за допомогою своїх кишенькових каральних органів прокуратури та міліції продовжує чинити тиск на мене та інших активістів Васильківського Майдану, які брали безпосередню участь у пікетуванні незаконно розміщеного у нашому місті спецпідрозділу ВВ МВС України "Тигр", - заявив Сабов.

"Це є грубим порушенням Закону та Конституції України, моїх прав та свобод. Як депутат васильківської міськради, відповідно до п. 2 ст. 11 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", вимагаю усунення порушень законності і встановлення правового порядку", - додав Сабов.

За його словами, "жодним нормативним документом та законом не передбачено введення на територію Василькова спецпідрозділу ВВ УМВС України "Тигр" та розміщення його на території МіноборониУкраїни".

"Жодного документа на мої вимоги та вимоги нардепів командування на надало", - зазначив він.

Окрім того Сабов заявив, що вимагає притягнення до відповідальності осіб, які грубо порушили закон та сприяли незаконним діям з боку командування та службовців спецпідрозділу "Тигр" щодо учасників пікетування.

"До громадян Василькова була застосована фізична сила, їх майно було пошкоджено. Усі ці факти були оприлюднено ще місяць тому, але на них жодним чином не відреагувала ані прокуратура, ані міліція, ані міська влада", - зазначив Сабов.

Також Сабов заявив, що 8 січня о 17:00 він з адвокатом Миколою Недільком "буду намагатися пояснити слідчій Тетяні Кураченко усю сурдність цієї політичної справи".

Як відомо, 10 грудня у Василькові розігнали людей, які блокували виїзди спецпідрозділам "Тигр", і дозволили спецпризначенцям виїхати.

Після цього активісти ще раз спробували заблокувати автобуси на Одеській трасі, однак їхні машини відтягнули у кювети, а колеса прокололи.

У міліції заявили, що колона автобусів із військовослужбовцями внутрішніх військ рухається з Василькова на Київ "для заміни особового складу".

Санкція ч.1 статті 279 КК передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk