У столиці посилили захист на в’їздах

9 февраля 2015
2524 просмотра Голосов: 0 Автор:Dreamy
article7238.jpg

Зранку 7 лютого неподалік стаціонарного посту дорожньо-патрульної служби на Житомирському шосе в напрямку столиці почали зводити новий посилений блокпост, повідомили в Святошинській РДА

Нагадаємо, у зв’язку із загостренням ситуації на сході країни та загрози терористичних актів, Київський міський голова Віталій Кличко доручив посилити захист на в’їздах у столицю.

Зводили блокпост власними силами Святошинського району. Необхідні будівельні матеріали віднайшли як в комунальних підприємствах району, так і залучивши до важливої справи великі будівельні підприємства Святошина.

Вже о 9.00 працівники КП ШЕУ та КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду у Святошинському районі м. Києва» розпланували місце для зведення укріплення та завезли бетонні блоки, що стали основою майбутньої захисної споруди, де правоохоронці зможуть сховатися у випадку раптового обстрілу.

Особисто проконтролювати виконувані роботи та перевірити якість зведеного укріплення приїхав і голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ілля Сагайдак. Побаченим лишився задоволений.

За словами очільника району, посилення блокпостів є попереджувальним заходом для виявлення терористичної загрози. Їх головне завдання – контролювати в’їзд в місто, щоб не допустити сюди ввезення зброї, боєприпасів, вибухівки та радикально налаштованих осіб, націлених на дестабілізацію ситуації в столиці.

«Враховуючи події на сході України, ми вживаємо усі необхідні заходи безпеки для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у столиці. Та поряд з уже вжитими заходами безпеки ми не можемо забувати і про людей, які цю безпеку нам цілодобово гарантуватимуть. Новостворений тимчасовий блокпост буде надійним та комфортним прихистком для правоохоронців, що захищають столицю із західного напрямку», – зазначив Ілля Сагайдак.

Облаштовувати блокпост залучили і працівників районного КП УЗН. Наразі комунальники розпочали будувати на блокпості компактний пункт обігріву для правоохоронців.

Після завершення всіх будівельних робіт укріплений блокпост презентують керівництву міста та «майбутнім господарям».

Джерело: Хрещатик

Похожие статьи:

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

Новости УкраиныПеремирия на Донбассе закончилось

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

Новости КиеваВерховна Рада розгляне новий закон про столицю і статус Києва

Новости КиеваУ столиці починається передвиборна боротьба: хто буде претендувати на пост мера столиці

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети